به ما بپیوندید :

نسخه ی جدید سری کانتر استرایک با عنوان Counter Strike Global Offensive را برای اولین بار در ایران رایگان بازی کنید . بدون نیاز به خرید نسخه ی اورجینال میتوانید از طریق سرور های GameNiko این بازی را آنلاین انجام دهید . فقط کافیست از طریق آموزش زیر میتوانید نسخه ی کرک شده بازی Counter Strike Global Offensive را آنلاین بازی کنید . این بازی مناسب برای سنین +۱۲ می باشد . ابتدا باید بازی را دانلود و نصب کنید ( از لینک های پایین صفحه ) . سپس مراحل زیر را دنبال کنید .

دانلود آموزش ها درخواست ادمینی

آپدیت جدید بازی CSGO

تاریخ : ۱ شهریور 
موضوع : CS:GO, مطالب ویژه
13773 بازدید

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیز
ابتدا پوزش می طلبیم به دلیل دیر ارائه شدن نسخه ی کلاینت CSGO به دلایلی مجبور به تعویق انداختن تاریخ ارائه ی نسخه ی کلاینت شدیم.

این نسخه ورژن ۱۳۶۰۰ هست و در حال حاظر آخرین ورژن ارائه شده توسط استیم می باشد و دارای این قابلیت هست که مادامی که سرور در حالت آخرین ورژن باشد دوستان استیمی هم می توانند به آن متصل شوند.
نکته ی حائز اهمیت این است که این نسخه به طوری ریلیز شده که با ارائه ی نسخه ی جدید استیم شما می توانید نسخه ی خود را آپدیت بزنید بدون  این که برای نسخه ی بازی شما مشکلی پیش بیاید. اما تا وقتی که سرور آپدیت نشده و ما اطلاع رسانی نکرده ایم نسخه ی های خود را آپدیت بزنید اگر اقدام به این عمل کردید دیگر قادر نخواهید بود به سرور متصل شوید تا ما نسخه ی سرور را آپدیت کنیم پس شدیدا از انجام خودسر آپدیت اجتناب کنید.
در حال حاظر کلیه ی سرور های ارائه شده که روی آی پی x.x.x.222 هستند (مثال ۱۰٫۱۴۳٫۶۷٫۲۲۲) نسخه ی جدید سرور هستند و سرور های ۲۲۱ روی نسخه ی قدیمی در دسترس کاربران اند سرور های قدیمی پس از مدتی آف شده و جای خود را به نسخه ی جدید خواهند داد.
نسخه ی فعلی اکنون در حالت آزمایشی قرار دارد و قطعا دست خوش تغییرات و افزودن امکانات در آینده خواهد شد نکته ی که وجود دارد این است که در مرحله ی تستینگ ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد که تیم تستینگ متوجه آنها نشده باشند پس این مشکلات را به مسئول بخش اطلاع دهید تا بر طرف شوند.
در سرور های جدید تصمیم اینگونه شد که سوابق کاربران به سرور جدید انتقال یافته و بنا به صلاح دید عده ای از ایشان رفع بن گردند بجز افراد انتشار چیت و بن های موقت هم آن بن خواهند شد.
در اینونتوری شما حدود ۱۷۹۰ آیتم به صورت کلی اعم از اسکین و استیکر نایف دستکش و غیره برای انتخاب دارید که به دلایل فنی بیش از این امکان اضافه نمودن نبود نکته ی خیلی مهم این است که باید از favorite گیم وارد بازی شوید در غیر این صورت اگر از طریق دستور Connect اقدام نمودید اسکین ها لود نخواهند شد.
در تیم اسپیک تمامی چنل های قدیمی پاک سازی شده و از نو ساخته خواهند شد شما کافیست تا به ادمین ها بگویید تا برای شما کانال اختصاصی در تیم اسپیک گیم نیکو به آدرس ts.gameniko.ir بسازند.

مپ های نسخه ی قبلی را بعد از دانلود نسخه ی جدید در محل نصب نسخه ی جدید پوشه ی مپ ها جایگزین کنید اما اگر با پیغام replace یا جای گزینی فایل ها مواجه شدید جایگزین نکنید و Skip کنید.
در پایان تقدیر و تشکر می کنیم از حمایت های گرم کاربران قوت قلب های شما که پیوسته همراه ما بود❤️❤️
و همچنین تشکر ویژه میکنم از آقایان:

نظر بدهید